Platba a doprava

Platba a doprava

Způsob platby i dopravy vybíráte při objednávce. Vybírat můžete z těchto variant:

Platba

Doprava

 

Platba

 

Platba bankovním převodem

Platbu provedete bankovním převodem na účet č. 3601140379/0800. Platební údaje Vám budou zaslány mailem po odeslání objednávky. Zásilka Vám bude zaslána po provedení platby. Platba převodem na účet je zdarma

 
 

Platba on-line bankovním převodem

 

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Tento způsob platby je zdarma.

comgate-banky-cz

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakt na provozovatele platební brány (pro případnou reklamaci plateb či dotazy k platbám):

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Doprava

Zásilkovna - doprava na pobočku

Zásilka bude uložena ve Vámi zvolené pobočce Zásilkovny, pobočku vybíráte při objednávce. Tento způsob dopravy zvolte, pokud vaše objednávka obsahuje nějaké hmotné výrobky (tedy dobroponožky a dobrotrika). 

Cena za tento způsob dopravy je 55 Kč.

 

Osobní odběr v jedné z našich prodejen Obchodu dobré vůle

Objednávku si můžete vyzvednout na jedné ze tří poboček našeho Obchodu dobré vůle, výběr pobočky provádíte při objednávce. Tento způsob dopravy zvolte, pokud vaše objednávka obsahuje nějaké hmotné výrobky (tedy dobroponožky a dobrotrika). Vybírat můžete z těchto prodejen:

  • Obchod dobré vůle, Světlogorská 2771, Tábor (budova bývalé 8. ZŠ na táborském Sídlišti nad Lužnicí), otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00, so 8:00 - 12:00, mapa
  • Obchod dobré vůle, Střelnická 245, Tábor, otevírací doba: po - pá 9:00 - 18:00, so 10:00 - 14:00, mapa
  • Obchod dobré vůle, Jirsíkova 33, Soběslav, otevírací doba: po - pá 8:00 - 17:00, so 8:00 - 11:00, mapa

Tento způsob dopravy je zdarma.

 

E-mailem

Tento způsob dopravy zvolte, pokud vaše objednávka obsahuje pouze virtuální vstupenku. Ta vám bude doručeno elektronicky na e-mailovou adresu, kterou uvedete v průběhu objednávky. Tento způsob dopravy je zdarma.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení