Poukaz na dobro

Chceš nás poslat na tábor, ale nepotřebuješ nové triko, mikinu, ponožky ani nákupní tašku. Není problém? Zvol si, jakou částkou nás chceš podpořit, kup si poukaz na dobro a přispěj na pořádání letošního letního tábora pro děti a mladé lidi s mentálním a kombinovaným postižením. Jaká je pro nás hodnota tvého daru?:

100 Kč = koupíš jednomu táborníkovi jeden oběd

300 Kč = zaplatíš jednomu táborníkovi jídlo na celý den

500 Kč = zaplatíš jednomu táborníkovi jeden den pobytu na táboře

1000 Kč = zaplatíš jednomu táborníkovi dva dny pobytu na táboře

Varianta
Ihned Ihned Ihned Ihned Zvolte variantu
100 Kč 300 Kč 500 Kč 1 000 Kč od 100 Kč

 

Poukaz na dobro přistane ve tvé mailové schránce do jednoho pracovního dne od přijetí platby a určitě ti nezapomeneme poslat ani pozdrav z tábora.

Jako jediná položka v našem dobroobchodě není poukaz na dobro klasickým zbožím, na které vám vystavíme daňový doklad. Jedná se o dar pro naše dobrovolnické centrum. V hodnotě zakoupeného poukazu vám vystavíme potvrzení o daru a pošleme vám ho mailem v lednu 2022, abyste jej měli včas pro účely daňového přiznání za rok 2021.

Zdá se ti to málo, líbí se ti, co děláme a rád bys podporoval naše dobrovolnické centrum pravidelně, aby mohlo pomáhat dětem i dospělým s postižením celý rok, nejen v létě? Není nic jednoduššího, využij níže uvedený dárcovský widget, zvol si částku a Darujme.cz již tě bezpečně provede celým procesem darování:

 

 

Díky!

Zpět do obchodu